Hafciarki Happy

Firma Happy została założona w 1923 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem, produkcją i dostarczaniem zaawansowanych technologicznie maszyn wykorzystywanych między innymi w zakładach zajmujących się obróbką tkanin, wytwarzających odzież oraz tekstylia użytkowe. Szczególną popularnością oraz doskonałą opinią cieszą się hafciarki komputerowe Happy, dzięki którym możliwe jest szybkie i trwałe zdobienie ubrań oraz akcesoriów w powtarzalnych cyklach. W katalogu znajdują się rozmaite modele wieloigłowe, zarówno jedno-, jak i wielogłowicowe, co zdecydowanie ułatwia wybranie sprzętu o najodpowiedniejszej dla danego profilu produkcji wydajności. Fachowcy od lat zauważają i doceniają fakt, że każda maszyna do haftu Happy jest niezwykle precyzyjna, niezawodna i nie sprawia też większych problemów w zakresie obsługi. Taki stan rzeczy to oczywiście efekt działań firmy, która nieustannie kładzie nacisk na rozwój oraz słucha potrzeb swoich klientów, dbając o to, aby każda hafciarka komputerowa marki Happy była w stanie sprostać wszystkim zadaniom.

 • Happy HCS2 1201-30

  Happy HCS2 1201-30 to wysokiej jakości, niezawodna, japońska hafciarka. W tym zestawie stanowi doskonały sprzęt potrzebny do otwarcia własnej hafciarni. Niezawodność, japońska precyzja i intuicyjna obsługa to główne cechy urządzenia.

 • Hafciarka Happy HCD2

  Happy HCD2 1501-40

  Happy HCD2-1501-40 to wysokiej jakości, niezawodna, japońska hafciarka. Maszyna łączy zalety kompaktowego automatu hafciarskiego z urządzeniem do najtrudniejszych, najcięższych zadań hafciarskich. Zachowując wysoką precyzję haftu komputerowego, maszyna potrafi pracować z bardzo wysoką prędkością.

 • Happy HCD2-X1501-40

  Happy HCD2-X1501-40 swoją wyjątkowość zawdzięcza największemu polu haftu wynoszącemu 1200 mm x 400 mm. Pozostałe parametry identyczne jak HCD2 1501-40.

 • Happy HCR2-1502

  Happy HCR 1502 to wyjątkowa hybryda umiejscowiona pomiędzy jedno i wielogłowicowymi urządzeniami. Maszyna wyróżnia się imponującą prędkością haftu jak na hafciarkę wielogłowicową oraz polem haftu większym niż w jednogłowicowych maszynach. Konstrukcja HCR 1502 pozwala na uruchomienie najbardziej wymagających serii produkcyjnych.

 • Happy HCR 1504

  HCR 1504 jest jedną z najbardziej popularnych modeli spośród wielogłowicowych hafciarek HAPPY, nie bez powodu. Jej konstrukcja zapewnia wyjątkowe połączenie uniwersalności, kompaktowości i wydajności w produkcji.

 • Happy HCR 1506

  HCR 15-06 jest jedną z najpopularniejszych wielogłowicowych maszyn produkcji HAPPY z serii HCR dzięki jej wszechstronności oraz mocy produkcyjnej. Została przetestowana i zbudowana na ramie dedykowanej 6-ciu głowicom.

 • Happy HCR 1508

  Zaprojektowana z myślą o seryjnej produkcji, przemysłowa hafciarka HCR 1508 łączy dużą wydajność produkcyjną z zaletami serii HCR takimi jak mobilność i solidna konstrukcja.

 • Happy HCH-701-30

  Happy HCH-701-30 to wysokiej jakości, niezawodna, japońska hafciarka. Maszyna ta przeznaczona jest dla początkujących hafciarzy, hobbystów i osób średniozaawansowanych.

Nie znalazłeś czego szukasz? Nic straconego. Skontaktuj się z nami