Hafciarki Janome

Marka Janome, która obecnie posiada swoje fabryki w Japonii, Tajlandii i na Tajwanie, powstała w 1921 roku, a obecną nazwę przybrała kilkanaście lat później (dosłowne tłumaczenie nazwy to „oko węża”). Firma ta specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych maszyn do szycia klientom na całym świecie, a jej dystrybutorów znaleźć można już w ponad stu różnych krajach. To przede wszystkim pionier, jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania tworzone na użytek domowy, projektujący i produkujący między innymi hafciarki komputerowe. Oprócz wielu modeli jednogłowicowych, jednoigłowych dostępnych w przystępnych cenach, firma Janome stworzyła również modele MB-4S oraz MB-7 znakomicie sprawdzające się w zastosowaniu przemysłowym. Maszyna do haftu tej marki to dla operatora wygoda użytkowania – łatwość w korzystaniu ze wszystkich funkcji, a także możliwość precyzyjnego wykonania trwałych zdobień na powierzchni tkanin lub gotowych ubrań. Każda hafciarka komputerowa Janome to również opłacalna inwestycja, pozwalająca na realizację wielu kreatywnych projektów.

 • mainphoto

  JANOME MB-4S

  Idealna maszyna dla zaczynających przygodę z haftem. Polecamy firmom produkującym odzież roboczą, agencjom reklamowym, producentom odzieży, sklepom.

 • mb7

  JANOME MB7

   Janome MB7 to rozbudowana wersja hafciarki Janome MB4S. W odróżnieniu od Janome MB4S posiada ona aż 7 igieł, które umożliwiają szybkie i wygodne wykonywanie wielokolorowych haftów.

 • foto_add-875

  JANOME MC500E

  JANOME MC500E Niezwykle nowoczesna i intuicyjna maszyna haftująca, z największym polem haftu w swojej kategorii cenowej. Hafciarka Janome MC500E jest jednoigłowa, ale z powodzeniem możemy na niej haftować wzory wielokolorowe. Sama zatrzyma się za każdym razem, gdy w projekcie haftu będzie wymagana zmiana koloru nici i poprosi o jej zmianę.

Nie znalazłeś czego szukasz? Nic straconego. Skontaktuj się z nami