Hafciarki Mexa

MEXA to marka własna EXON Group. To niezawodne hafciarki produkowane specjalnie dla nas w fabryce w Chinach z najnowocześniejszą linią produkcyjną funkcjonującej już od ponad 20 lat. Powstanie marki poprzedzone było dokładnymi badaniami potrzeb i oczekiwań klientów, które pozwoliły nam jeszcze lepiej zrozumieć, jakich rozwiązań brakuje na rynku. Długo też szukaliśmy najlepszego producenta hafciarek do podjęcia długofalowej współpracy. Wiele miesięcy poszukiwań, wiele odwiedzonych fabryk i wiele, długich rozmów – to wszystko zaowocowało powstaniem marki MEXA.

Pod tą marką kryją się wydajne i solidne hafciarki zarówno jedno-, jak i wielogłowicowe o niesamowitych możliwościach. Jednak MEXA to nie tylko niezawodne urządzenia dla najbardziej wymagających klientów. To również profesjonalny montaż i serwis, ale nie tylko. Z każdą maszyną MEXA klient otrzymuje oprogramowanie do projektowania wzorów hafciarskich australijskiej firmy Wilcom, a także profesjonalne szkolenie oraz wsparcie posprzedażowe.

Hafciarki kompaktowe

Hafciarki wielogłowicowe

Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach niezwykle popularne stało się tworzenie personalizowanych upominków reklamowych w własnym nadrukiem. Wśród nich wiele miejsca zajmuje odzież promocyjna. Można na niej umieścić logo firmy, hasło reklamowe czy śmieszny napis.

Metod nadruków jest wiele, jednak jeden z nich jest wyjątkowy – chodzi tu oczywiście o haft komputerowy. Co w nim takiego wyjątkowego? Z pewnością jego wygląd – napisy czy logotypy stworzone tą techniką wyglądają elegancko, a z drugiej strony wyróżniają się najwyższą wytrzymałością na uszkodzenie.

Jednak gwarantem prawidłowo naniesionego napisu czy grafiki jest profesjonalny sprzęt. W naszej firmie już od wielu lat oferujemy naszym klientom sprawdzone i niezawodne hafciarki w kilku modelach. Różnią się one od siebie zarówno rozmiarami, jak i parametrami technicznymi. Dzięki temu dopasujesz sprzęt do własnych potrzeb – niezależnie od tego, czy prowadzisz agencję reklamową i chcesz poszerzyć ofertę swojej firmy, czy jesteś miłośnikiem takich rozwiązań i marzysz o otwarciu punktu tworzenia haftów.

Wszystkie hafciarki z naszej oferty wykonane są z solidnych materiałów i przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu zapewniają one tworzenie niezwykle precyzyjnych wzorów w kilku kolorach. Przy wykorzystaniu naszych urządzeń można wykonywać napisy czy grafiki na różnego rodzaju materiałach i produktach – ręcznikach, koszulkach, bluzach, spodniach, czapeczkach i wielu innych.

W naszej firmie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować naszym klientom kompleksowy zakres usług. Dlatego też, oprócz samych maszyn, proponujemy Ci dwudniowy kurs obsługi wybranej przez Ciebie hafciarki. Dzięki temu poznasz wszystkie tajniki danego sprzętu i będziesz mógł w pełni wykorzystać jego możliwości.

Dodatkowo zawsze służymy pomocą i fachowym doradztwem – zarówno w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, jak i jego późniejszej obsługi. Zachęcamy więc do zapoznania się z nasza ofertą i wyboru najlepszego dla Ciebie rozwiązania!